Kontenery Eventowe i Ekspozycyjne

Kontenery eventowe i ekspozycyjne są znakomitym rozwiązaniem dla firm organizujących imprezy plenerowe. Oferta skierowana jest głównie do firm i osób prywatnych zajmujących się organizacją imprez masowych, branżowych i okolicznościowych.

}

Szybka realizacja

Szybka i sprawna realizacja projektu

Nowoczesne bryła budynku

Nowoczesny design, przyciagający osoby zwiedzające

Szybki i prosty montaż

Nasza ekipa konstrukcyjna w bardzo szybkim czasie montuje obiekt na wskazanym miejscu

Tworzymy kontenery eventowe dla każdego projektu

Na potrzeby klientów biznesowych organizujących eventy tematyczne stworzyć możemy najbardziej nawet designerskie obiekty (także piętrowe) dostosowane do potrzeb i specyfiki imprezy.

Najczęściej zadawane pytania o kontenery eventowe:

Jak wygląda transport kontenera eventowego?

Z uwagi na ich wykonanie w oparciu o konstrukcję kontenera, są łatwe w transporcie i montażu na miejscu oraz dają nieograniczone możliwości  wykorzystania obiektu tego typu.

Czy istnieją ograniczenia w wyglądzie kontenera?

Design zależy wyłącznie od potrzeb i oczekiwań klienta, możliwe są wszelkie wariacje w zakresie bryły, wykońćzenia oraz materiałów, które zostaną do tych celów wykorzystane.

Kontenery eventove mogą także być przystosowane do nietypowych zastosowań, wymagających niestandardowych rozwiązań technicznych, ich ściany mogą być mobilne, otwierane, przeszklone lub ażurowe.

Wykonywane przez nas moduły kontenerowe znakomicie sprawdzają jako wszelkiego rodzaju obiekty „eventowe”, czyli pełnią funkcję przenośnych magazynów, zapleczy, kawiarni, wystaw.

Jak zbudowane są kontenery eventowe?

Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji ramy nośnej mogą być ustawiane także piętrowo co znacznie zwiększa powierzchnię użytkową i uatrakcyjnia obiekt.

Zastosowanie przeszkleń ścian oraz designerskich materiałów wykończenia wnętrza czyni kontenery eventowe doskonałym narzędziem pracy firm eventowych.

Łatwe do przewiezienia i posadowienia, wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie są aktualnie najbardziej pożądanymi elementami imprez eventowych.

 

Proponowane w ofercie naszej firmy kontenery eventowe są produkowane pod indywidualne zamówienie Inwestora z uwzględnieniem najbardziej wyszukanych wykończeń i przystosowywane pod konkretny typ imprez, które mają obsługiwać.

Współpracujemy z firmami eventowymi, które wielokrotnie modyfikują zakupiony wcześniej kontener, aby sprostać specyfice imprezy, którą będą obsługiwać.

Kontenery eventowe na specjalne zamówienie?

Możliwość dostosowania wymiaru, mobilność, zwracający uwagę wygląd, nieograniczone możliwości aranżacji oraz modyfikacji powodują, że moduł kontenerowy staje się wprost wyśmienitym narzędziem do tego celu. Imprezy okolicznościowe i wydarzenia trwają zazwyczaj kilka dni, wznoszenie budynku tradycyjnego mija się z celem, wystarczy zamówić potrzebną ilość modułów wraz z odpowiednim wyposażeniem i aranżacją. Moduły eventowe mogą posiadać dodatkowy dostawiany taras lub mogą też mieć taras na dachu co dwukrotnie zwiększa powierzchnię, przy relatywnie niskim zwiększeniu kosztów. Można też wykonać „otwierane ściany”, które będą pełnić rolę zamknięcia kontenera, a w czasie imprezy służyć będą jako taras. Te wszystkie elementy powodują, że zamawiając jeden moduł otrzymujemy dwa lub trzy razy większą powierzchnię do zagospodarowania. Po skończonej imprezie obiekt składa się w tradycyjną formę i przewozi się go na inną imprezę lub na miejsce oczekiwania na kolejne wydarzenie.

Stwórzmy twój projekt razem

 

Nasze najnowsze kontenery (projekty+zdjęcia) w mediach społecznościowych:

Biuro w Krakowie

Syrek-Group
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30

nip:679-314-21-22
regon: 366429366

 

 

 

biuro@syrek.com.pl

 

 

 

 

 

 

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141

Michał Syrek
(+48) 792-649-011

 

 

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!