Nowoczesne kontenery pawilony biurowe producent

Kontenery Usługowe

utworzone przez Cze 2, 2017

Kontenery Usługowe

Kontener usługowy z przeznaczeniem na lokal

Producent nowoczesnych kontenerów modułowych
Oferowane przez naszą firmę kontenery usługowe cechuje trwałość, nowoczesny wygląd, funkcjonalność, całoroczność oraz możliwość adaptacji do każdego praktycznie rodzaju przewidzianej działalności gospodarczej.

Kontenery Usługowe

Kontenery usługowe – jak przebiega montaż?

Dodatkową i niewątpliwie mającą ogromne znaczenie, jest opcja pozwalająca na swobodną rozbudowę istniejącego obiektu o kolejne moduły, bez pogarszania jego stanu technicznego.

Rama modułowa, stanowiąca serce konstrukcji obiektu umożliwia dostawianie kolejnych modułów i łączenie ich ze sobą w bardzo prosty sposób…wygląda to mniej więcej jak zestawianie klocków celem uzyskania większej bryły.

Wspomniana rama z uwagi na swoją stalową konstrukcję jest bardzo wytrzymała i podczas przeprowadzania rozbudowy zabezpiecza istniejącą część obiektu modułowego przed ewentualnymi uszkodzeniami. Cały proces montażu przebiega sprawnie i szybko a efektem można cieszyć się natychmiast po zakończeniu prac.

Kontenery Usługowe

Kontener usługowy w Syrek Group – możliwość rozbudowy

Opcja rozbudowy ma szczególne znaczenie dla Inwestorów, którzy posiadają „na starcie’ ograniczony budżet i nie są w stanie sfinansować większego obiektu a jednocześnie potrzebują docelowo większej powierzchni.

Mogą powrócić do inwestycji po pewnym czasie i swobodnie decydować o ile obiekt ma zostać rozbudowany.

Budowa przedszkola z kontenerów usługowych bez pozwolenia na budowę

Nasze przedszkole kontenerowe możemy zaprojektować od tzw. zera, przystosowując obiekt pod konkretny rodzaj działalności i zgodnie z obowiązującymi w danej działalności gospodarczej wymogami.

Powierzchnia, rodzaj zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych, wykładziny, okna i drzwi – wszystkie te elementy można dobrać bardzo precyzyjnie i tym samym stworzyć obiekt idealnie przystosowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, które będą z niego korzystać.

Posadowienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę a jedynie dokonania zgłoszenia w stosownej instytucji tak więc czas rozpoczęcia planowanej działalności przedszkola skraca się do minimum.

Posadowienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę a jedynie dokonania zgłoszenia w stosownej instytucji tak więc czas rozpoczęcia planowanej działalności przedszkola skraca się do minimum.

Stwórzmy projekt razem

Nasze najnowsze kontenery (projekty+zdjęcia) w mediach społecznościowych:

Biuro w Krakowie

Syrek-Group
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30

nip:679-314-21-22
regon: 366429366

 

 

 

biuro@syrek.com.pl

 

 

 

 

 

 

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141

Michał Syrek
(+48) 792-649-011

 

 

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!