Nowoczesne kontenery mieszkalne producent

Kontenery mieszkalne

utworzone przez Sie 25, 2017

Kontenery mieszkalne

Kontenery mieszkalne

Producent nowoczesnych kontenerów mieszkalnych

Kontenery mieszkalne to nic innego jak solidna i trwała przestrzeń mieszkalna, wykonana w oparciu o stalową ramę konstrukcyjną kontenera, gwarantującą wysoką wytrzymałość, szybką realizację i nieograniczone możliwości zwiększania powierzchni użytkowej obiektu.

Kontenery mieszkalne

Możliwość zastosowania wszelkich, obecnych na rynku materiałów wykończeniowych to gwarancja nowoczesnego designu, cieszącego oko każdego klienta.

To klient właśnie decyduje o tym jakie technologie zostaną zastosowane, jaka będzie kolorystyka wnętrza i rodzaj elewacji wykonanej na budynku. Nasi wykwalifikowani pracownicy otoczą go opieką i będą obecni na każdym etapie powstawania obiektu.

Jest to obiekt całoroczny, można go posadowić w dowolnej lokalizacji oraz w razie konieczności przenosić bez ryzyka uszkodzenia.

Jest wyposażany w zależności od potrzeb w instalacje wod-kan, elektryczną i gazową. Istnieje też możliwość podpięcia rekuperacji czy pompy ciepła lub baterii fotowoltaicznych.

Kontenery mieszkalne

Wymiary kontenerów mieszkalnych

Jesteśmy producent dzięki czemu, możemy stworzyć każdy dowolny wymiar ramy modułowej, której metraż nie będzie przekraczał 24 m2. Moduły tych samych wymiarów jak i ramy o różnych  wymiarach możemy łączyć ze sobą zwiększając tym samym metraż. Maksymalną szerokość jaką możemy stworzyć to 3000 mm. Możemy też zrobić szerszy moduł, natomiast należy pamiętać że wszystko powyżej trzech metrów szerokości wiążę się z dodatkowymi kosztami transportu „ładunek ponadgabarytowy”. Jeżeli chodzi o długość naszych modułów, to wykonujemy moduły do 9000 mm długości bez dodatkowej podpory, powyżej tego wymiaru konieczne będzie wstawienie podpory.Wysokość kontenerów mieszkalnych wewnątrz to 2500 mm, natomiast maksymalna wysokość jaką jesteśmy w stanie zrobić to 3000 mm w środku obiektu.

Kontenery mieszkalne

Malowanie konstrukcji kontenerów mieszkalnych

Rama modułów zabezpieczona jest farbą antykorozyjną, a następnie farbą podkładową w dowolnym kolorze dostępnym w palecie RAL.

Farby które wykorzystujemy do malowania naszych konstrukcji są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Rama dodatkowo może zostać poddana zabiegowi piaskowania, lub możemy ją ocynkować. 

Kontenery mieszkalne

Izolacja termiczna

Budynek posiada izolacje termiczną w podłodze „pasie dolnym”, w suficie ”stropodach” i w ścianach. Podłoga naszego mieszkania wyłożona jest matą termoizolacyjna na którą przychodzi ocieplenie właściwe w postaci 150 mm lub 200 mm wełny mineralnej lub  poliuretanu zamknięto-komórkowego. W przypadku zastosowania pianki PUR istnieje możliwość wykonania wylewki na konstrukcji podłogi. (spełniamy parametry przenikania ciepła przez podłogę dla domów pasywnych). Ściany obiektu ocieplone są pianą poliuretanową zamknięto-komórkową od 120mm do 160mm grubości, dodatkowo stosowana jest mata termoizolacyjna. Istnieje możliwość wykonania dodatkowego docieplenia fasady, jeżeli będzie ona wentylowana (spełniamy parametry przenikania ciepła przez ścianę dla domów pasywnych).

 

Stropodach obiektu docieplony może być wełna mineralną od 200 mm do 500 mm lub wypełniony poliuretanem zamknięto-komórkowym, dodatkowo w dachu znajduje się mata termoizolacyjna która odbija promieniowanie do 85%.

Kontenery mieszkalne to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają na wysokie parametry cieplne budynku, jak i na jakość zastosowanych materiałów. Tworzymy obiekty dla pokoleń. Solidna i masywna rama modułu mieszkalnego, dobra izolacja termiczna i nowoczesna bryła z elewacją wentylowaną.

Kontenery mieszkalne

Niewielki, ciepły, przytulny i całoroczny domek to marzenie wielu z nas. Dzięki pełnej mobilności i możliwości podróżowania nim w różne miejsca, stanowi również doskonałe miejsce do spędzania weekendów w innym miejscu, by zregenerować siły do pracy. Wiele osób sądzi, że kontenery mieszkalne są bardzo drogie, jednak nie do końca jest to prawda. Wystarczy tylko określić oczekiwania. Jaka powierzchnia jest nam potrzebna, czy wystarczy duży salon, czy też trzeba pomyśleć o dodatkowej, małej sypialni i jak powinny wyglądać łazienka i kuchnia? Dzięki 3 lub 5 modułom kontenera mieszkalnego nie jest problemem zrealizowanie różnych koncepcji. Istnieje również możliwość stworzenia piętra, a także okazałej elewacji, która jednak w tym przypadku nie jest aż tak ważna – liczy się przede wszystkim komfort codziennego użytkowania.

Zdarza się, że większość życia spędzamy zamknięci na kilkunastu metrach kwadratowych, nie marząc o niczym innym niż daleki wyjazd – np. na szalone wakacje, by wyrwać się z codziennego zgiełku, z klatki w której zamknęło nas życie… Wyobraźmy sobie że mamy mały domek wszędzie tam, gdziekolwiek nam się marzy, który nie jest związany z gruntem i do którego w każdej chwili można uciec. Może z czasem to kontener mieszkalny zamieni się on w NASZ DOM, a ten dotychczasowy stanie się tymczasowym?

Stwórzmy projekt razem

Nasze najnowsze kontenery (projekty+zdjęcia) w mediach społecznościowych:

Biuro w Krakowie

Syrek-Group
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30

nip:679-314-21-22
regon: 366429366

 

 

 

biuro@syrek.com.pl

 

 

 

 

 

 

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141

Michał Syrek
(+48) 792-649-011

 

 

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!