Kontenery handlowe

Nowoczesne, przeszklone kontenery i pawilony handlowe w niskich cenach

utworzone przez | Cze 2, 2017 |

Kontener handlowy modułowy

Kontenery handlowe

Producent nowoczesnych kontenerów handlowych
Obiekty posiadające przeznaczenie ogólne, nie wymagające fundamentów, idealne dla niewielkich firm i będące połączeniem wysokiej jakości wykonania z niską ceną.

Kontener handlowy z podswietlana elewacja

Przenośne, ocieplane kontenery handlowe jako alternatywa dla obiektów budowlanych

Kontenery handlowe to oferta skierowana do Klientów, chcących w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach finansowych uruchomić w konkretnej lokalizacji punkt handlowy. Obiekty, realizowane w oparciu o konstrukcję stalową, są solidne, trwałe i dają nieograniczone możliwości w zakresie wielkości powierzchni, jej wykończenia oraz bryły. Z uwagi na różne przeznaczenie, kontenery handlowe mogą zostać przystosowane do każdego typu zamierzonej działalności klienta tak, aby spełniały wymogi w zakresie budowlano-sanitarno-prawnym.

Kontener handlowy to obiekt całoroczny, ekonomiczny jeśli chodzi o izolację termiczną (lato/zima), który może być zaadaptowany również pod działalność usługową, gastronomiczną itp.

Kontener handlowy przeszklone sciany

Jakie wymiary może mieć pawilon handlowy?

Standardowe wymiary modułów ECO-PACK to: 6058 mm x 2438 mm, robimy również moduły o różnych innych wymiarach. Maksymalna długość ramy jaką możemy uzyskać to 9000 mm, natomiast szerokość to 3000 mm.

Jeżeli chodzi o wysokość to jesteśmy w stanie wyprodukować kontenery do 3000 mm wysokość wewnętrznej. Bazą całego obiekty są powtarzalne ramy modułowe posiadające swoją nośność, dzięki którym obiekt może być wielokrotnie zwiększany i spiętrzany lub też przenoszony.

Kontenery handlowe

Kontenery handlowe – jakie malowanie zapewnia producent?.

Klatka wykonana z kształtowników stalowych zabezpieczony farbą podkładową i nawierzchniową w dowolnym kolorze RAL. 

 

Kontenery handlowe – cena

Koszty wykonawstwa zależą od stopnia rozbudowania konstrukcji, ilości użytych materiałów oraz od instalacji, które instalujemy w zamawianym kontenerze

 

Pawilony handlowe z kontenerów dla gastronomii

Wykorzystanie pawilonów handlowych możliwe jest w wielu gałęziach biznesu, są jednak branże, w których sprawdzą się one najlepiej. Pierwszym przykładem jest gastronomia. Możliwość ustawienia kontenera w krótkim czasie, w każdym praktycznie miejscu pozwoli inwestorom zarówno na otworzenie restauracji, jak i lokalu typu fast-food. Kontenery handlowe producent oferuje wraz z usługą montażu na miejscu, z tego względu są one idealnym wyborem dla osób serwujących różnego rodzaju przekąski w miejscach turystycznych. Mogą stanąć przy plaży nad morzem, czy jeziorem oraz w pobliżu wszystkich najbardziej uczęszczanych szlaków wycieczkowych. W kontenerach warto sprzedawać przede wszystkim dania przygotowywane szybko, takie jak: zapiekanki, hamburgery, frytki, lody, gofry, naleśniki, soki i inne przekąski.

Kontenery handlowe do prowadzenia sprzedaży

Kolejną działalnością, która z powodzeniem może wykorzystać kontener, jest handel. Pawilon handlowy producent zawsze dostosowuje do indywidualnych wymagań właściciela biznesu – zarówno pod względem rozmiarów, jak i umiejscowienia i ilości okien wystawowych. Takie biuro sprzedaży może oferować praktycznie wszystko: odzież i obuwie, biżuterię, artykuły gospodarstwa domowego, produkty spożywcze, np. warzywa i owoce, drobny sprzęt elektroniczny i telefony, prasę, bibeloty i wiele innych artykułów. Wszystkie one będą prezentowały się w sposób niezwykle zachęcający, dzięki dużym oknom wystawowym. Pawilon z kontenera z powodzeniem może zostać wykorzystany także jako siedziba biura usługowego. Bez względu na fakt, czy jest to biuro nieruchomości, biuro podróży, biuro projektowe, geodezyjne, salon kosmetyczny, czy biuro inwestycyjne zlokalizowane na placu budowy. Jak widać, możliwości są naprawdę nieograniczone, a solidna konstrukcja, odpowiednie zabezpieczenie termiczne oraz idealne dopasowanie kontenera do preferencji osoby prowadzącej działalność stanowią niezaprzeczalne atuty. A co najważniejsze – ceny pawilonów z kontenerów są na tyle atrakcyjne, że tego typu inwestycja bardzo szybko się zwróci.

Stwórzmy projekt razem

Nasze najnowsze kontenery (projekty+zdjęcia) w mediach społecznościowych:

Biuro w Krakowie

Syrek-Group
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30

nip:679-314-21-22
regon: 366429366

 

 

 

biuro@syrek.com.pl

 

 

 

 

 

 

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141

Michał Syrek
(+48) 792-649-011

 

 

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!