Kontenery budowlane i socjalne

Kontenery Budowlane - Socjalne

Kontenery budowlane dla ekip

Kontenery, które produkujemy, często wykorzystuje się na placach budowy: służą jako niedrogie i komfortowe lokum dla ekip remontowo-budowlanych. Kontenery spełniają warunki sanitarno-epidemiologiczne i w pełni nadają się do zamieszkiwania przez cały rok. Podłączonymi węzłami sanitarnymi, spełniają codzienne potrzeby pracowników.
Kontenery modułowe o wymiarach 6058 mm x 2438 mm ECO-PACK, lub 6000 mm x 2400 mm kontenery typu FLAT-PACK to doskonałe rozwiązanie na każdą inwestycję.

Kontenery możemy ze sobą łączyć i spiętrzać.

Kontenery socjalne

Kontenery z naszej firmy nierzadko służą też jako tymczasowe miejsce zamieszkania dla osób pozostających w trudnej sytuacji. Wykorzystuje się w celu zapewnienia dachu nad głową dla ofiar klęsk żywiołowych po pożarach, powodziach i huraganach. Są także dogodnym miejscem zamieszkiwania dla osób potrzebujących pomocy społecznej, znajdujących się chwilowo w trudnej sytuacji materialnej.
Zdarza się, że to właśnie z kontenerów socjalnych buduje się mieszkania, przeznaczone przez samorządy dla najuboższych mieszkańców.

 

Kontenery budowlane są tanią alternatywą dla tradycyjnych budynków. Zachowując wszystkie zalety tradycyjnego domu (ogrzewanie, podłączenie do mediów, ocieplenie, sanitariaty), kontenery budowlane są bardzo proste i szybkie w budowie.

Kontenery budowlane – montaż na działce klienta

Kontenery budowlane dostarczamy do klienta specjalnym transportem. Usadowienie takiego kontenera na przeznaczonym do tego miejscu trwa maksymalnie 1 dzień. Teren, na którym ustawiamy kontenery, powinien być wyrównany, utwardzony. Gdy kontenery budowlane lub socjalne mają być ustawione jeden na drugim i tworzyć piętrowe konstrukcje, należy skonsultować z nami kwestię ustanowienia dla nich odpowiedniego podłoża.
Kontenery mogą być łączone w większe kompleksy. W przypadku konstrukcji piętrowych, mogą być wyposażone w schody kontenerowe, kraty w oknach, a także w klimatyzację lub w indywidualnych rozmiarów okna i drzwi.

Kontenery budowlane – sprzedaż w Syrek Group

Sprzedaż kontenerów budowlanych i socjalnych z naszej firmy odbywa się na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie zebraliśmy przez lata naszej działalności, dostarczamy kontenery wolne od wszelkich „niedoróbek”, które w przypadku tego typu obiektów potrafią doprowadzić do znacznych strat w okresie używania produktu. Kontenery są odpowiednio zabezpieczone przed wyciekami powodującymi wilgoć, przed korozją osłabiającą konstrukcję, jak i przed uciekaniem ciepła przez źle zmontowane elementy konstrukcyjne.

Nowoczesne kontenery socjalne

W obliczu tragedii, z którymi spotyka się codziennie wiele osób, kontener socjalny może stać się jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Często osoby po stracie domu, czy mieszkania w przypadku pożaru, zalania, wybuchu lub nawet egzekucji zostają pozbawione najważniejszej potrzeby egzystencjalnej, czyli dachu nad głową. Wynajęcie mieszkania, czy zamieszkanie kątem u rodziny nie wchodzi w grę. Ludzie z dnia na dzień stają się bezdomni i jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zapewnienie im stałego i taniego miejsca zamieszkania. Kontenery socjalne przystosowane są do codziennych potrzeb użytkowych i pozwalają stanąć na nogi.

Kontenery socjalne to idealna inwestycja dla miast, które dbają o warunki socjalne swoich mieszkańców. Nie tylko są proekologiczne i funkcjonalne, ale także tanie. Dzięki prostocie modułów cały budynek może składać się z kilku pomieszczeń, a jednocześnie ulegać stałym modyfikacjom. Po zastosowaniu izolacji spełnia funkcję mieszkania całorocznego. Bez przeszkód można doprowadzić do kontenera wszystkie niezbędne media, w tym prąd, wodę i kanalizację.

Kontenery socjalne mają wiele zalet. Po pierwsze ich postawienie jest niebywale krótkie. Cały proces trwa zaledwie kilka tygodni. Ważne jest stworzenie stolarki okiennej i drzwiowej, zaizolowanie kontenera oraz doprowadzenie mediów. Reszta, czyli proces wykończeniowy jest zależna oczywiście od standardu wykończenia. Drugą zaletą jest mobilność, która pozwala na przewożenie budynku, kiedy tylko nastąpi taka potrzeba.

Kontenery socjalne mają swoje wady. Jedną z nich jest nieznajomość kontenera. Nie wiemy, co w nim przewożono, dlatego najlepiej zaufać jedynie wiarygodnym firmom, które nie dopuszczą do sprzedaży kontenerów szkodliwych dla zdrowia. Drugim ważnym elementem jest brak miejsca. Mieszkanie z kontenerów ma ograniczoną przestrzeń i często wymaga przemyślanej organizacji i dostosowania wielkości mebli, czy sprzętów do niewielkiego metrażu.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!